NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Mieszkania Lublin
Autor Wiadomość
fajny_kox
Mały Reklamiarz


Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 3
  Wysłany: 2018-07-18, 12:04   Mieszkania Lublin

Dzień dobry,

Czy wiecie gdzie chcielibyście już mieszkać ?? Czy ustaliliście sobie już jakieś plany na przyszłość ?? Wolicie większe czy mniejsze miasta ?? Ja szukałem mieszkania lublin , i udało się znaleźć odpowiednie. Znalazłem to co chciałem idealne dla mnie :)
 
 
REKLAMA


Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 3
  Wysłany: 2018-12-12, 10:38   

 
 
fajny_kox
Mały Reklamiarz


Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 3
Wysłany: 2018-12-12, 10:38   

Doświadczenie psychedeliczne o wysokiej dawce jest potężne właśnie dlatego, że występuje poza językiem i logiką.
Pytanie to pojawiło się w lipcu na konferencji psychedelicznej w Los Angeles, w której podcaster Zach Leary (syn Tima) poprowadził dyskusję panelową zatytułowaną "Transcending the Medical Frontiers." Każdy z czterech panelistów zakwestionował medyczny ton obecnego dyskursu psychedelicznego jako niewystarczający. i z natury konserwatywny. Jeśli psychedeliki stają się szerzej dostępne tylko dla osób ze złoconymi ubezpieczeniami zdrowotnymi, używanymi jako wzmacniacze przyjemności i antydepresanty megaton, o co w tym chodzi? To psychedeliki nie jako moksha wyspy , ale jako soma odważnego Nowego Świata. Panelista Daniel Pinchbeck martwił się, że model medyczny odzwierciedla wzrost psychedelików jako "tylko dodatek kultury New Age, po prostu kolejna rzecz skupiona na jaźni i samoleczeniu".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u