NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Smart Kid Belt
Autor Wiadomość
Roma321
Mały Reklamiarz


Dołączył: 14 Lis 2019
Posty: 23
Wysłany: 2019-11-15, 09:55   Smart Kid Belt

Lubię przeglądać fora internetowe w poszukiwaniu opinii na temat interesujących mnie produktów. Więc i ja podzielę się z Wami moją opinią na temat pasów Smart Kid Belt. Jest to bezpieczna alternatywa dla fotelika, odpowiednie dla dzieci w wieku 5-12 lat, posiadają niezbędne certyfikaty i na dodatek są łatwe w montażu. Poczytajcie sami: https://smartkidbelt.com/pl/ .
 
 
REKLAMA


Dołączył: 09 Gru 2019
Posty: 4
Wysłany: 2019-12-09, 15:12   

 
 
giovani.ortiz
Mały Reklamiarz


Dołączył: 09 Gru 2019
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: 2019-12-09, 15:12   

Również zastanawiam sie nad tym rozwiązaniem. Jaki fotelik wybrać?
 
 
piter
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 455
Wysłany: 2019-12-29, 20:14   

Z tego o się orientuje to bardzo dobre opinie mają ,testy wszystkie przeszły pozytywnie, nie tylko w Polsce dopuszczone do przewożenia dzieci ale też w całej Europie praktycznie. Cena niska, łatwo się dziecko zapina, moja córcia z resztą sama już zapina się...zastępuje podkładkę i fotelik dla większego dziecka i dla mnie to dobra op
 
 
Wersonik
Mały Reklamiarz


Dołączył: 29 Sty 2020
Posty: 90
Wysłany: 2020-01-30, 16:30   

Pas smart kid belt spełnia swoją funkcję. Córka jest za mała żeby siedzieć bez fotelika ale w foteliku też się nie mieści. Pas jest jak najbardziej bezpieczny, oraz wygodny dla naszego dziecka. Osobiście polecam :)
 
 
Bajka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 04 Paź 2019
Posty: 180
Wysłany: 2020-01-30, 16:35   

U mnie pas smart kid belt sprawdza się super, kontrola bez mandatu. Jest to moim zdaniem super wygoda dla naszego dzieciaczka, nie musi się już męczyć w dłuższej podróży, i mówić, że mu nie wygodnie. Osobiście bardzo polecamy z mężem.
 
 
Izunia13
Mały Reklamiarz


Dołączył: 17 Paź 2019
Posty: 82
Wysłany: 2020-02-12, 20:51   

Uważam osobiście, że pas smart kid belt nadaję się rewelacyjnie do codziennego użytku. Są całkowicie bezpieczne oraz wygodne. Jak najbardziej przy dalekiej podroży sprawdza się idealnie, dzieci mają więcej miejsca z tyłu co powoduje lepszy komfort jazdy.
 
 
zuzia.gola
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Lut 2015
Posty: 1218
Wysłany: 2020-03-25, 14:44   

Ja również ze swojej strony polecam pasy Smart Kid Belt - super alternatywa dla fotelika. Nie są drogie a gwarantują takie samo bezpieczeństwo. Kolejnym plusem jest to, że pasy są lekkie i zajmują niewiele miejsca.
 
 
Gaki
Mały Reklamiarz


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 163
Wysłany: 2020-08-26, 20:13   

Dzięki tej lekkości i małym gabarytom łatwo go jest zabrać ze sobą na wakacje. W przypadku wypożyczenia auta nie trzeba się martwić z doborem odpowiedniego fotelika dla dziecka i dodatkowym wydatkiem, Smart Kid Belt można użytkować w całej UE i nie tylko.
 
 
Justa
Mały Reklamiarz


Dołączył: 04 Lis 2020
Posty: 67
Wysłany: 2020-11-04, 19:15   

Gaki napisał/a:
Dzięki tej lekkości i małym gabarytom łatwo go jest zabrać ze sobą na wakacje. W przypadku wypożyczenia auta nie trzeba się martwić z doborem odpowiedniego fotelika dla dziecka i dodatkowym wydatkiem, Smart Kid Belt można użytkować w całej UE i nie tylko.


Ciekawe rozwiązanie. Wygląda interesująco. Ma homologacje, więc można używać w całej europie. Pytanie czy są jakieś rzetelne testy tego pasa Smart Kid Belt?
 
 
Gaki
Mały Reklamiarz


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 163
Wysłany: 2020-11-10, 20:15   

Justa napisał/a:
Ciekawe rozwiązanie. Wygląda interesująco. Ma homologacje, więc można używać w całej europie. Pytanie czy są jakieś rzetelne testy tego pasa Smart Kid Belt?


O atestach możesz przeczytać na stronie producenta, a co do testów to niedawno były wykonywane niezależne na zlecenie fundacji Jestem Potrzebny. Wyniki na pewno są w necie, SKB wypadł tam na tle fotelików bardzo dobrze.
 
 
glamour
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 774
Wysłany: 2020-12-04, 12:24   

Nie, Zdecydowanie mówię nie, temu czemuś. Do tego firma nie potrafi rozmawiać z klientami, często zachowując się chamsko.
 
 
Justa
Mały Reklamiarz


Dołączył: 04 Lis 2020
Posty: 67
Wysłany: 2020-12-09, 15:42   

glamour napisał/a:
Nie, Zdecydowanie mówię nie, temu czemuś. Do tego firma nie potrafi rozmawiać z klientami, często zachowując się chamsko.


Bez przesady. Sama konkurencja jest bardzo chamska. Już od początku negowali Smart Kid Belt nie mając żadnych testów albo robiąc śmieszne testy, które nie miały nic z prawami fizyki, jak przykładowy test pewnego "zacnego" serwisu o fotelikach, gdzie prowadzący ciągnął dziecko za nogi pokazując, że pas nie trzyma. Bez sensu kompletnie. Jakby w trakcie wypadku to nogi pierwsze przesuwały się do przodu. Albo ten zagraniczny test, gdzie fotelik miał manekin Q3 a pas Q6 - czyli różnica chyba 7 kg. I potem pokazywanie, że pas z cięższym manekinem ma gorsze wyniki w teście. Takie to są działania konkurencji.
 
 
pwlk
Mały Reklamiarz


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 48
Wysłany: 2021-02-10, 11:46   

Ciekawa dyskusja. Ja właśnie analizuje foteliki samochodowe w różnych sklepach online. Gdybyście mieli polecić jakiegoś dobrego producenta to byłby to... ?
 
 
krewetkomania
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 103
Wysłany: 2021-08-01, 13:06   

te pasy sa bezpieczne pod warunkiem ze sa dobrane do wieku u wzrostu dziecka oraz odpowiednio zamontowane
 
 
Klaruńka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 17 Lut 2021
Posty: 22
Wysłany: 2021-10-21, 10:10   

U mnie pasy smart kid belt sprawdzają się rewelacyjnie :) nie ograniczają w żaden sposób ruchów córce a przy tym są bezpieczne oczywiście wszytko jest dopasowane do wieku dziecka .
 
 
Gaki
Mały Reklamiarz


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 163
Wysłany: 2022-02-14, 20:03   

Justa napisał/a:
glamour napisał/a:
Nie, Zdecydowanie mówię nie, temu czemuś. Do tego firma nie potrafi rozmawiać z klientami, często zachowując się chamsko.


Bez przesady. Sama konkurencja jest bardzo chamska. Już od początku negowali Smart Kid Belt nie mając żadnych testów albo robiąc śmieszne testy, które nie miały nic z prawami fizyki, jak przykładowy test pewnego "zacnego" serwisu o fotelikach, gdzie prowadzący ciągnął dziecko za nogi pokazując, że pas nie trzyma. Bez sensu kompletnie. Jakby w trakcie wypadku to nogi pierwsze przesuwały się do przodu. Albo ten zagraniczny test, gdzie fotelik miał manekin Q3 a pas Q6 - czyli różnica chyba 7 kg. I potem pokazywanie, że pas z cięższym manekinem ma gorsze wyniki w teście. Takie to są działania konkurencji.


Na ten temat jest nawet ciekawy artykuł na brd24. Moim zdaniem warto go przeczytać gdyż niejednemu otworzy on oczy i zmieni punkt odniesienia.
 
 
hylia7044
Mały Reklamiarz


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 219
Wysłany: 2022-02-21, 17:08   

Zobaczcie na fotelik powyżej 36 kg to super oferta na foteliki. Można tam tez naleźć rożne akcesoria do samochodu. To najlepszej jakości akcesoria i produkty dla dzieci, które dbają o ich bezpieczeństwo na drodze.
 
 
Gaki
Mały Reklamiarz


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 163
Wysłany: 2022-03-03, 23:51   

Wiecie, ze SKB wyróżniona tytułem Dobra Marka 2022 w kategorii Odkrycie Roku? Moim zdaniem zasłużenie, brawo. Może w końcu postrzeganie tego urządzenia się zmieni.
 
 
Xaninn
Mały Reklamiarz


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 2403
Wysłany: 2022-06-03, 11:44   

Moim zdaniem takie pasy nie są odpowiednim zabezpieczeniem dziecka. A już z pewnością nie na długie podróże. Do takich zadań potrzebny jest fotelik, zwłaszcza w przypadku maluszków https://mamaija.pl/foteliki-samochodowe-dzieciece/foteliki-samochodowe-0-18-kg.html . Taki Smart Kider Belt może się przydać, gdy przewozimy trójkę dzieci na tylnym siedzeniu i nie mieszczą się nam foteliki. Ale to też raczej w ramach krótkiej podwózki.
 
 
magdalena92
Mały Reklamiarz


Dołączył: 02 Paź 2022
Posty: 10
Wysłany: 2022-10-02, 12:44   

My mamy te pasy smart kid belt juz od jakiegoś czasu i fajne maja wszystkie odpowiednie certyfikaty, wiec są w bezpieczne wygodne dla dziciaków.
 
 
Justa
Mały Reklamiarz


Dołączył: 04 Lis 2020
Posty: 67
Wysłany: 2022-12-15, 15:49   

Rozwiązanie jest fajne, i jak na krajowy produkt, pomysł to super sprawa. Tylko chyba konkurencja fotelikowa nie do końca potrafi zaakceptować takie rozwiązanie. Czasami można znaleźć artykuły na ten temat w necie, przykładowo tutaj: https://www.pb.pl/globaln...nalazek-1110342.
 
 
niedziela789
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Gru 2022
Posty: 55
Wysłany: 2022-12-22, 18:16   

mam pasy smartkidbelt. jest to swietny gadzet, ktory miesci sie w torebce. pasy smartkidbelt daja duzo bezpieczenstwa dzieciom, sa wygodne, latwo sie je montuje w samochodzie.
 
 
Justa
Mały Reklamiarz


Dołączył: 04 Lis 2020
Posty: 67
Wysłany: 2023-02-22, 13:03   

niedziela789 napisał/a:
mam pasy smartkidbelt. jest to swietny gadzet, ktory miesci sie w torebce. pasy smartkidbelt daja duzo bezpieczenstwa dzieciom, sa wygodne, latwo sie je montuje w samochodzie.


Bo to taka ich zaleta. Lekkie i małe. Wszędzie się zmieszczą. To bardzo fajne rozwiązanie właśnie w momencie, gdy się podróżuje. Zobacz, że raczej mało wygodnie by było jechać z dzieckiem, z bagażem i fotelikiem. Samotnie. Samolotem. Prawie nierealne to ogarnąć na lotnisku. A tak masz jedna rzecz mniej. Smart Kid Belt praktycznie w torebce czy kieszeni. I na miejscu wyciągasz i montujesz w wynajmowanym samochodzie.
 
 
zibilol
Mały Reklamiarz


Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 245
Wysłany: 2023-04-12, 08:29   

Historię tego jak pasy SKB radzą sobie na naszym rynku śledzę od dawna. mam typowo analityczny tok myślenia więc pierwsze co zrobiłem to przeanalizowałem wyniki testów bezpieczeństwa itd. wyszło na to, ze ten produkt ma naprawdę szansę osiągnąć duży sukces nie tylko w naszym kraju. ostatnio jednak przeczytałem ten artykuł https://www.brd24.pl/spol...zewozu-dzieci/, wygląda na to, ze konkurencja SKB robi wszystko by wyeliminować ten produkt z rynku.
 
 
zuzula12
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1612
Wysłany: 2023-04-27, 14:58   

W moim przypadku regularnie robie zakupy w sklepie internetowym z zabawkami dla dzieci - https://www.tiny-love.pl i ostatnio zamówiłem matę edukacyjna dla syna w bardzo atrakcyjnej cenie. Ich oferta jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb, także na pewno coś wybierzecie.
 
 
Gaki
Mały Reklamiarz


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 163
Wysłany: 2023-07-30, 20:24   

zibilol napisał/a:
Historię tego jak pasy SKB radzą sobie na naszym rynku śledzę od dawna. mam typowo analityczny tok myślenia więc pierwsze co zrobiłem to przeanalizowałem wyniki testów bezpieczeństwa itd. wyszło na to, ze ten produkt ma naprawdę szansę osiągnąć duży sukces nie tylko w naszym kraju. ostatnio jednak przeczytałem ten artykuł https://www.brd24.pl/spol...zewozu-dzieci/, wygląda na to, ze konkurencja SKB robi wszystko by wyeliminować ten produkt z rynku.


Takich artykułów w ostatnim czasie można spotkać sporo. Ja czytałam na https://www.wirtualnemedi...iego-producenta. Mam nadzieje, ze w końcu ktoś zrobi z tym porządek, poniesie za to odpowiedzialność i powie stop nieuczciwej konkurencji, a Smart Kid Belt pozostanie z nami i będzie dbało o bezpieczeństwo podczas jazdy w aucie starszym dzieciom.
 
 
niedziela789
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Gru 2022
Posty: 55
Wysłany: 2023-08-28, 09:55   

tak, pasy smartkidbelt to swietne urzadzenie. kazdy rodzic powinien je kupic swoim dzieciakom.
 
 
dwolff
Mały Reklamiarz


Dołączył: 09 Lis 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-11-09, 16:06   

Ile kosztuje takie nowoczesne rozwiązanie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u