NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Przeprowadzki Wrocław! Transport pianin,fortepianów Wrocław
Autor Wiadomość
tml
Mały Reklamiarz


Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-03-02, 21:27   Przeprowadzki Wrocław! Transport pianin,fortepianów Wrocław

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, której potencjałem jest kadra z wieloletnim doświadczeniem w branży, zdobytym poprzez prace w przedsiębiorstwie wiodącym na rynku. Jako profesjonaliści zdajemy sobie sprawę, że przeprowadzka dla wielu z Was kojarzy się z bardzo skomplikowanymi działaniami, wieloma procedurami oraz bardzo stresującym zajęciem, jakim jest odpowiednia koordynacja transportu, pakowania, demontażu mebli i sprzętów. Dbając o Państwa komfort i wygodę, proponujemy skorzystanie z naszych usług. Zajmujemy się zarówno przeprowadzkami indywidualnych klientów (osób prywatnych) jak również firm na terenie całego kraju i Europy. W ramach naszych działań proponujemy Państwu między innymi:

1. oszacowanie, spotkanie z naszym przedstawicielem, który na miejscu określi wielkość przeprowadzki i przygotuje darmową ofertę,
2. spakowanie i rozpakowanie powierzonego mienia w specjalistyczne opakowania i kartony,
3. odpowiednie zabezpieczenie Państwa rzeczy na czas transportu i wnoszenia
4. możliwość montażu i demontażu mebli, sprzętu agd,rtv,
5. załadunek i rozładunek samochodu, transport pianin, fortepianów, kas pancernych itp.

Dysponujemy niezbędnym wyposażeniem na które składają się :
- samochody o różnych gabarytach i ładowności, - odpowiednie materiały pakowe tj. pojemnikami, kartony do zapakowania szkła, komputerów, książek oraz kartony do transportu garderoby na wieszakach w pozycji wiszącej.
- materiały zabezpieczające mienie (folia bąbelkowa, strecz folia, koce, papier pakowy).
- w celu usprawnienia naszych działań używamy niezbędnych przy przeprowadzce wózków, pasów, taśmy oraz etykiet inwentaryzacyjnych, które ułatwiają rozpoznanie zawartości kartonu,
- na specjalne życzenie klienta wykonujemy drewniane skrzynie przeznaczone do zapakowania szczególnie wartościowych rzeczy (mebli, obrazów, szklanych blatów itp.)
więcej na :
www.tml.wroclaw.pl
tml@data.pl
tel:
0505840097
0507308383
 
 
REKLAMA


Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 225
Wysłany: 2016-03-31, 00:02   

 
 
milos
Mały Reklamiarz


Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 225
Wysłany: 2016-03-31, 00:02   

Ja korzystałem z usług tej firmy: http://elektron-trans.pl. Wszystko na czas, punktualnie, rzetelnie, odpowiedzialnie i niedrogo, więc mogę polecić
 
 
edith1
Mały Reklamiarz


Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 796
Wysłany: 2016-06-29, 07:59   

Jeśli chodzi o przeprowadzki to ja mogę polecić firmę z Wrocławia http://bk-przeprowadzki.pl. Moja przyjaciółka korzystała z ich usług i była bardzo zadowolona z jakości obsługi. Moim zdaniem lepiej wynająć firmę z polecenia bo to gwarancja zadowolenia.
 
 
domino24
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Sie 2019
Posty: 305
Wysłany: 2019-12-06, 10:17   

A co powiecie na temat firmy https://www.123przeprowadzki.pl/ z tego co widzę oferują przeprowadzki międzynarodowe, a ja własnie przeprowadzam się z Poznania do Niemiec i szukam jakiejś profesjonalnej firmy która skutecznie przeprowadzi całą przeprowadzkę. Sugerując się opiniami to oni najlepsi, ale pytam bo przezorny zawsze ubezpieczony. Co sądzicie?
 
 
ukryty111
Mały Reklamiarz


Dołączył: 14 Sty 2021
Posty: 5
Wysłany: 2021-01-14, 18:08   

niedawno korzystałem z firmy zapakujemy. Muszę przyznać, bardzo sprawna usługa. Potrzebowałem aby ktoś spakował mi wszystkie toboły, a było tego całkiem sporo. Wzięli ze sobą wypełniacze, kartony, przyjechali dużym busem transportowym i poszło bardzo sprawnie. Nie usłyszałbym o tej firmie, gdyby nie ten wpis https://zapakujemy.pl/blog/jak-wybrac-najlepsze-kartony-do-przeprowadzki/. Dowiedziałem się jak dobrać opakowania, po czym zdecydowałem się do nich odezwać.
 
 
hylia7044
Mały Reklamiarz


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 219
Wysłany: 2022-01-13, 12:01   

Moim zdaniem warto jest korzystać z takiej oferty i współpracować z firmą przeprowadzkową.

________________________
transport materiałów budowlanych
 
 
iswir
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 315
Wysłany: 2022-06-27, 21:48   

Ja korzystałam z usług firmy https://www.przeprowadzkiwroclaw.pl/ bardzo fajna i rzetelna firma. Miło się z nimi współpracowało, obsługa jest przyjemna, a nie tacy, że robią ci łaskę za to, że mogą ci przewieźć te rzeczy, ale nie muszą jak im się nie będzie chciało. Rzeczy ostrożnie pakowane, dowożone na właściwy adres, Panowie również wnoszą wszystko do środka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u