NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
usługi od ELPOS
Autor Wiadomość
fifika
Mały Reklamiarz


Dołączył: 26 Mar 2019
Posty: 246
Wysłany: 2024-03-11, 10:02   usługi od ELPOS

witajcie :) czy jest tu może ktoś z wojewodztwa podlaskiego a konkretnie Białegostoku ? mam pytanie o firmę ELPOS, warto podpisać z nimi umowę na internet stacjonarny?
 
 
REKLAMA


Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 341
Wysłany: 2024-03-12, 08:38   

 
 
yesmin
Mały Reklamiarz


Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 341
Wysłany: 2024-03-12, 08:38   

hej hej. generalnie Elpos to jeden z lepszych dostawców usług w mieście, mają fajną ofertę i to nie tylko pod kątem jakości usług ale też cen.
 
 
Gaki
Mały Reklamiarz


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 165
Wysłany: 2024-03-12, 20:50   

Ofertę mają doskonałą. Na części obszaru, który obsługują jest też dostępny światłowód więc najlepiej zadzwoń do ich i dopytaj czy tam gdzie mieszkasz również. Wówczas będziesz miał super łącze.
 
 
zibilol
Mały Reklamiarz


Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 248
Wysłany: 2024-03-13, 08:46   

szybki internet, porządna kablówka - generalnie wg mnie warto. jakość obsługi klienta świetna, to kolejny dowód na to, ze współpraca z firmą działającą lokalnie to zupełnie inny ( lepszy) poziom.
 
 
cikus4
Mały Reklamiarz


Dołączył: 13 Mar 2024
Posty: 2
Wysłany: 2024-03-13, 11:41   

Chciałbym podzielić się swoimi doświadczeniami z usługą od ELPOS. Współpracowałem z nimi niedawno i muszę powiedzieć, że byłem zadowolony z jakości świadczonych usług. Personel był profesjonalny, komunikatywny i elastyczny, co pozwoliło na sprawną realizację naszych potrzeb. Jednakże, każde doświadczenie może być różne, więc zachęcam do zasięgnięcia opinii od kilku różnych źródeł przed podjęciem decyzji. Życzę powodzenia wszystkim, którzy rozważają skorzystanie z usług ELPOS.
_________________
https://autoplac.pl/oferty/samochody-osobowe/skoda/citigo
 
 
fifika
Mały Reklamiarz


Dołączył: 26 Mar 2019
Posty: 246
Wysłany: 2024-03-14, 09:57   

super, bardzo Wam dziękuje za szybką reakcję. zastanawia mnie tylko jak długo czeka się u nich na aktywacje usług? niebawem bede sie przeprowadzać a nie chciałabym zostać przez dłuższy czas bez dostępu do neta.
 
 
zibilol
Mały Reklamiarz


Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 248
Wysłany: 2024-03-15, 10:25   

fifika napisał/a:
super, bardzo Wam dziękuje za szybką reakcję. zastanawia mnie tylko jak długo czeka się u nich na aktywacje usług? niebawem bede sie przeprowadzać a nie chciałabym zostać przez dłuższy czas bez dostępu do neta.


aktywacja idzie bardzo sprawnie od momentu podpisania umowy. najlepiej zadzwoń do nich, dopytaj. chętnie odpowiadają na wszystkie pytania.
 
 
fifika
Mały Reklamiarz


Dołączył: 26 Mar 2019
Posty: 246
Wysłany: 2024-04-02, 10:50   

zibilol napisał/a:
fifika napisał/a:
super, bardzo Wam dziękuje za szybką reakcję. zastanawia mnie tylko jak długo czeka się u nich na aktywacje usług? niebawem bede sie przeprowadzać a nie chciałabym zostać przez dłuższy czas bez dostępu do neta.


aktywacja idzie bardzo sprawnie od momentu podpisania umowy. najlepiej zadzwoń do nich, dopytaj. chętnie odpowiadają na wszystkie pytania.


dzięki :) tak na pewno będę dzwonić, przed świętami nie miałam do tego głowy ale w najbliższych dniach na pewno to załatwię :)
 
 
zibilol
Mały Reklamiarz


Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 248
Wysłany: 2024-04-03, 08:52   

no i super, oni działają sprawnie więc podejrzewam, że za ,,chwilę" będziesz już po podpisaniu umowy :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u