NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapraszamy na serwer ts-poland.pl
Autor Wiadomość
Sevala
Mały Reklamiarz


Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-08-08, 16:09   Zapraszamy na serwer ts-poland.pl

Witam serdecznie.



Mam przyjemność zaprosić na niegdyś jeden z największych serwerów głosowych TeamSpeak w Polsce. Jeżeli potrzebujesz darmowego kanału TS3 to nic prostszego wystarczy, że polączysz się z jednym z naszych serwerów i poprosisz administratora o takowy channel.

Adres do połączenia to:

ts3.ts-poland.pl

Adres strony domowej: http://ts-poland.pl & http://teamspeak3.pl

Ilość slotów: 512
Serwer jest online: 24/7



Dlaczego my ?

- Profesjonalna i miła administracja.

Nasi konsultanci to grupa doświadczonych i kompetentnych osób, którzy swoje zadania traktują bardzo poważnie co wpływa na renomę naszego serwera.

- Szybka i sprawna pomoc !

Użytkownicy korzystający z naszych usług, darmowych kanałów TeamSpeak3, mają gwarancje szybkiej i sprawnej pomocy w razie jakichkolwiek pytań/problemów. Naszym priorytetem jest stały kontakt z klientem.

- Najlepsze systemy zarządzania i zabezpieczenia.

Grupa Developerow nieustannie pracuje nad ulepszaniem funkcjonalności systemów zarządzania kanałami oraz zabezpiecza serwery w najlepszy możliwy sposób

- Najlepszy sprzęt dedykowany.

Współpracujemy z jedna z najlepszych firm, która oferuje usługi z zakresu hostingu dedykowanego. Daje nam to najlepsza jakość dźwięku na rynku oraz praktycznie zerowa ilość opóźnień w programach głosowych.

- Wiele rozrywek !

Administracja ts-poland.pl gwarantuje użytkownikom wiele zabaw rozrywkowych. Przykładem może być popularny w zakresie programów typu VoIP "IDOL" czy też radio "zabijające" nudę.
 
 
REKLAMA


Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-08-12, 16:12   

 
 
ksowiec9
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-08-12, 16:12   

Hej witajcie, mam do Was takie pytanie. Piszę pracę na temat reklamy. Chciałam się Was poradzić jak najskuteczniej reklamować swoją firmę, szczególnie w internecie, ale nie tylko.

A jeśli chodzi o bezpłatną reklamę firmy, "marketing szeptany" to znacie jakieś ciekawe rozwiązania, które z działań są najskuteczniejsze?

Chodzi mi też o to gdzie najlepiej reklamować się internecie, na jakich portalach, stronach, gdzie te reklamy są skuteczne i trafiają do ludzi.

Nie chodzi mi o płatne reklamy, o wynajęcie jakiejś firmy do reklamy, ale właśnie raczej skąd ludzie czerpią informacje np jeśli szukają jakiejś firmy, na pewno nie tylko na stronach tych firm, ale może na jakiś forach, dyskusjach. Interesuje mnie te fora, miejsca, fora, na których zawsze coś się dzieje i skąd można się dowiedzieć istotnych rzeczy.

Np na Waszym przykładzie. Skąd najczęściej bierzecie informacje np o klubach fitness czy jakiejs firmie. Wiem, że często z neta, ale czy po prostu wchodzicie na stonkę jakiegoś centrum lub klubu i jak się Wam podoba to się wybieracie na zajęcia czy szukacie tego jakoś inaczej w internecie i gdzie najczęściej? Poradźcie gdzie takie reklamy firm, klubów sportowych są najlepsze, może właśnie na swoim przykładzie. Bardzo by mi ta informacja pomogła:) Albo może na jakich forach tego szukać??? Czy też portalach?? Chodzi mi o takie skuteczne miejsca.

Z góry dzięki za pomoc
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u