NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
opinie o Elpos ( internet i tv)
Autor Wiadomość
kitka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 15 Lut 2019
Posty: 379
Wysłany: 2024-01-11, 11:04   opinie o Elpos ( internet i tv)

Witajcie :) szukam opinii o firmie Elpos, która w Białymstoku i okolicach dostarcza usługi takie jak internet czy telewizja kablowa. co sądzicie o ich ofercie ?
 
 
REKLAMA


Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 248
Wysłany: 2024-01-11, 13:13   

 
 
zibilol
Mały Reklamiarz


Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 248
Wysłany: 2024-01-11, 13:13   

firmy nie znam ale jeśli działają tylko lokalnie a nie w całym kraju to przyjrzałbym się temu bliżej. z doświadczenia wiem, ze takie mniejsze firmy mają lepsze oferty, ceny no i jakość obsługi klienta jest zwykle o wiele lepsza niż u tych rynkowych ,,gigantów"
 
 
yesmin
Mały Reklamiarz


Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 341
Wysłany: 2024-01-12, 07:32   

też się z tym zgadzam. elpos działa w tym regionie od lat i z tego co widze to mają spore grono abonentów. internet szybki, stabilny, bez większych awarii ( monitorują wszystkie swoje sieci przez całą dobę więc jak coś się dzieje to reagują natychmiast). Ceny też mają konkurencyjne.
 
 
kitka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 15 Lut 2019
Posty: 379
Wysłany: 2024-01-12, 10:39   

no własnie kuszą mnie pod kątem cen, czytałam też, ze bardzo sprawnie aktywują usługi itd. no i mają światłowód a na tym mi bardzo zależy.
 
 
yesmin
Mały Reklamiarz


Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 341
Wysłany: 2024-02-13, 16:26   

tak, światłowód jest dostępny w wielu lokalizacjach, warto zadzwonić i dopytać czy u Ciebie też. a co do aktywacji usług to fakt, działają bardzo sprawnie
 
 
kitka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 15 Lut 2019
Posty: 379
Wysłany: 2024-02-14, 09:13   

tak, tak już wszystko wiem :) porównałam ich ofertę z kilkoma innymi i rzeczywiście prezentuje się na tle innych bardzo korzystnie :)
 
 
Gaki
Mały Reklamiarz


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 164
Wysłany: 2024-02-14, 22:47   

Elpos daje też spore możliwości dopasowania łącza internetowego do naszych potrzeb czy też oferuje pakiety promocyjne. Sprawdź bi naprawdę możesz zyskać szybkie, niezawodne łącze czy kablówkę ze swymi ulubionymi programami w dobrej cenie.
 
 
yesmin
Mały Reklamiarz


Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 341
Wysłany: 2024-03-11, 10:11   

kitka napisał/a:
tak, tak już wszystko wiem :) porównałam ich ofertę z kilkoma innymi i rzeczywiście prezentuje się na tle innych bardzo korzystnie :)


no i super to teraz nie zostaje już nic innego jak podpisywać umowę i cieszyć się szybkim netem czy kablówką, dzięki której zawsze jest co oglądać w tv :)
 
 
Justa
Mały Reklamiarz


Dołączył: 04 Lis 2020
Posty: 67
Wysłany: 2024-04-14, 18:05   

A najlepiej podpisywać umowę na TV+Internet. Oczywiście że ze światłowodem. Wypadnie to jakorzystniej. W Elposie wypada fajnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u