NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Ortodonta Luboń
Autor Wiadomość
Hacjend
Mały Reklamiarz


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 15
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2016-08-02, 14:25   Ortodonta Luboń

Stomatolog Luboń serdecznie zaprasza do gabinetu. VDent jest miejscem dla każdego - zabiegi stomatologiczne jak również estetyczne w naszej klinice to czysta przyjemność. Jeśli zamieszkujesz Plewiska, Luboń lub Wiry masz do nas niedaleko. Wybierając kadrę naszej kliniki motywowaliśmy się ich wykształceniem i pasjami zawodowymi. Dzięki temu pacjent może być przekonany, że zawsze zajmie się nim lekarz, który postawi trafną diagnozę i zaopiekuje się nim w najlepszy z możliwych sposobów. Jesteśmy dopasowaną drużyną zawodowo, a także przyjaźnimy się po pracy. Nasza klinika jest miejscem przepełnionym sprzyjającą energią, wzajemnego poszanowania i empatii. Zależy nam by wizyta u w gabinecie przywodziła wszystkim pacjentom tylko przyjemne wspomnienia.
_________________
Telefony VoIP, system IVR
 
 
REKLAMA


Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 813
Wysłany: 2016-09-05, 15:23   

 
 
venus
Mały Reklamiarz


Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 813
Wysłany: 2016-09-05, 15:23   

Ile kosztuje wizyta u takiego ortodonty?
 
 
zuzia.gola
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Lut 2015
Posty: 1218
Wysłany: 2017-12-28, 15:24   

Dzisiaj znalezienie dobrego specjalisty wcale nie jest łatwym zadaniem. I nie mówię tu tylko o ortodoncie... Najlepiej zawsze poczytać opinie w sieci o danym lekarzu i wtedy kogoś wybrać. Jeśli ktoś szukałby namiaru na dobrego psychologa mogę polecić http://psychomedic.pl/psycholog-warszawa . Znają się na tym co robią.
 
 
Klaudyna
Mały Reklamiarz


Dołączył: 09 Wrz 2017
Posty: 756
Wysłany: 2018-01-12, 14:07   

Może znacie Medicover ? Już niejednokrotnie słyszałam, że to oni posiadają właśnie najlepszych specjalistów ze wszystkim dziedzin, w tym wspomnianego wyżej ortodontę. Czytałam nawet opinie, które są bardzo pochlebne. Dlatego w tej kwestii w ogóle bym się nie zastanawiała, i to właśnie w Medicover szukałabym odpowiedniego lekarza.
 
 
natka11
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Mar 2018
Posty: 765
Wysłany: 2018-03-27, 13:28   

Wiecie co, myślę że najlepiej będzie skorzystać z tej wyszukiwarki https://www.tourmedica.pl/kliniki/ortodoncja/ . Znajdziecie ortodontę, ale także każdego innego specjalistę na terenie całego kraju. To spore ułatwienie, ponieważ można także zapoznać się z opiniami innych pacjentów, czy poznać cennik przed wizytą.
 
 
dezynsekcja
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 367
Skąd: Tczew
Wysłany: 2018-03-27, 13:41   

Jaki jest koszt wizyty?

władysławowo
_________________
Forum cukierniczo-kulinarne
Ekspresowe lajki
Spętanie miłosne magia ceremonialna
panele premium floor
 
 
Helit
Mały Reklamiarz


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 38
Wysłany: 2018-05-23, 14:24   

W tej okolicy niestety nie znam nikogo wartego uwagi, ale sprawdzam sobie takie informacje na tej stronie:
https://lekarzebezkolejki.pl/dentysta-stomatolog/lublin . Tu akurat masz dentystów z lublina, ale wystarczy zmienić nazwę miejscowości.
 
 
przemyslaw
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 22
Wysłany: 2018-06-27, 22:18   

Ja jeszcze musiałem znaleźć ostatnia taki płyn leczniczy do jamy ustnej. Udało mi się ostatecznie w aptece gemini. Bardzo fajnie, że był
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u