NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak sprzedać dom/mieszkanie?
Autor Wiadomość
Karola902
Mały Reklamiarz


Dołączył: 13 Sty 2017
Posty: 18
Wysłany: 2020-07-01, 14:10   

Jeżeli planujemy sprzedaż domu lub mieszkania, to z powodzeniem znajdziemy dziś różne firmy zajmujące się skupem nieruchomości lub nawet udziałów w nieruchomościach https://kupujemym.pl/skup-udzialow/ . Dzięki takiej usłudze można np. pozbyć się kłopotliwego spadku. Cała transakcja z reguły przebiega szybko i jest to często bardzo wygodna opcja sprzedaży nieruchomości.
 
 
REKLAMA


Dołączył: 13 Lip 2018
Posty: 271
Wysłany: 2020-08-02, 21:08   

 
 
justys123
Mały Reklamiarz


Dołączył: 13 Lip 2018
Posty: 271
Wysłany: 2020-08-02, 21:08   

Musisz uzbroić się w cierpliwość, bo sprzedaż mieszkania zazwyczaj jest trudna. Możesz spróbować wystawić ogłoszenie nieruchomości za darmo na portalu POKATO. Mało gdzie jest to możliwe, więc warto zdecydować się na ten krok.
 
 
romantyczna
Mały Reklamiarz


Dołączył: 17 Wrz 2017
Posty: 320
Wysłany: 2020-08-13, 12:20   

Mnie raczej interesuje kupno mieszkania na śląsku. Ale wiem ze np biuro nieruchomości z którego oferty chcę skorzystać też skupuje mieszkania - zobaczcie tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro działa na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Co ważne każda transakcja czy to sprzedaży czy kupna jest objęta ubezpieczeniem.
 
 
edith1
Mały Reklamiarz


Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 796
Wysłany: 2020-08-27, 14:24   

Przede wszystkim trzeba sobie to zadanie ułatwiać. Dlatego cieszę się, że trafiłam na artykuł https://tipy.interia.pl/artykul_23542,10-sztuczek-ktore-pomoga-ci-w-sprzataniu.html . Znalazłam tam wiele praktycznych porad dotyczących sprzątania, które wcielę w życie.
 
 
ivana
Mały Reklamiarz


Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 514
Wysłany: 2020-09-07, 09:13   

W obecnych czasach zakup lub sprzedaż mieszkania może być dużo bardziej problematyczne. Koronawirus narzucił wiele obostrzeń i ograniczeń. Zobacz tu, jak obecnie wygląda sytuacja na rynku nieruchomości i na jakie ceny musisz się przygotować.
 
 
dona89
Mały Reklamiarz


Dołączył: 31 Gru 2020
Posty: 618
Wysłany: 2021-01-08, 06:45   

A sprawdzaliście również oferty https://gethome21.pl/ ? Pytam, ponieważ znajoma mówiła mi, że oni oferują prześliczne domy i to otoczeniu lasu, rzeki Świder, która wpada do Wisły. Ponoć z tego punktur mamy 8 minut samochodem do południowej obwodnicy Warszawy. Według mnie ich oferta jest bardzo atrakcyjna i szkoda byłoby z niej nie skorzystać.
 
 
juska
Mały Reklamiarz


Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 459
Wysłany: 2021-04-25, 01:02   

Najlepiej zamieścić ogłoszenie na poczytnym portalu, oczywiście zrobić dokładne zdjęcia i przygotować nieruchomość na wizyty zainteresowanych osób. O ile oczywiście jesteśmy jedynymi właścicielami mieszkania. Inaczej sprzedaż nieruchomości bez zgody współwłaścicieli jest możliwa tylko w części. A nie każdy z klientów chce zamiast całości nabywać tylko część nieruchomości przecież.
 
 
zuzula12
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1633
Wysłany: 2021-06-02, 09:42   

W trakcie zakupu mojego mieszkania skorzystałem z usług biuro nieruchomości warszawa i mogę ich szczerze polecić wszystkim zainteresowanym. Pomogli mi z wszelkimi formalnościami oraz z uzyskaniem finansowania na mieszkanie.
 
 
orlando45
Mały Reklamiarz


Dołączył: 02 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2021-06-02, 15:19   

Może warto skorzystać w tym zakresie z pomocy agenta nieruchomości.
 
 
messa
Mały Reklamiarz


Dołączył: 19 Kwi 2022
Posty: 374
Wysłany: 2023-08-02, 17:30   

Nie wiesz jak pozbyć się niechcianego lokatora ? Jeśli chcesz pozbyć się niechcianego lokatora, rozważ wypowiedzenie umowy najmu zgodnie z prawem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u