NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.

Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki hosting dla strony firmowej?
Autor Wiadomość
maciejj862
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2017-03-16, 13:32   Jaki hosting dla strony firmowej?

Jaki hosting wybrać dla strony firmowej? Czym kierować się przy wyborze?

REKLAMA

Wysłany: 2017-03-20, 15:48   

hhenryk88
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2017-03-20, 15:48   

Z tego co zauważyłem, to oferty największych dostawców właściwie się od siebie nie różnią, parametry hostingów są bardzo podobne, ceny także, dlatego najlepiej kierować się doświadczeniem danej firmy (im dłużej działa na rynku, tym lepiej) i opiniami na jej temat. Zerknij na hostingi od http://www.cal.pl - plus za to, że można je za darmo przetestować, plus także za nielimitowany transfer, nawet przy najtańszych opcjach.

lulu99
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-07-09, 22:21   

Najlepiej certyfikatami z centrum COMODO oraz szybką praca na dyskach SSD te wymogi spełnia w stu procentach Netmark. Jest to znany i ceniony usługodawca hostingowy oraz domen. Z ich hostingiem każda strona internetowa będzie chodzić bez najmniejszych problemów.

Antoska55
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-07-16, 09:00   

Jest też opcja kupienia sobie strony dla firmy od odpowiednich firm zajmujących się takimi sprawami. Ja właśnie nad taką rzeczą dla mojego biznesu myślę. W ofercie od http://stronaza39zlotych.pl jest już profesjonalna i elegancka strona od 39 złotych miesięcznie, co fajniejsze w ten cenie jest już hosting i domena :)

oferuter
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-07-26, 19:29   

Strony firmowe nie potrzebują raczej drogich hostingów. Tak naprawdę hosting od Hekko będzie wystarzcający. Mają oni w swojej ofercie bardzo wydajne hostingi, jednak już najtańśze pakiety będą dla Ciebie dobre ;)

kazik2221
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-07-31, 06:40   

Hosting dla strony internetowej to zawsze trudny temat.Mi w tej sprawie doradza kolega informatyk bo sam tego nie pojmuję.

Idka
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-08-23, 15:45   

My zamawialiśmy hosting dla naszej strony internetowej w firmie Eniteo, z którą, jakby nie patrzeć, współpracujemy już od jakiegoś czasu i jesteśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni. Z ich ofertą możecie się zapoznać na https://www.eniteo.pl/, jest naprawdę atrakcyjna, więc polecam. Firma oferuje naprawdę tanie serwery www, więc na pewno uda Wam się coś wybrać.

natka11
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-09-04, 10:56   

Jesteście już pewni co do wyboru hostingu? A co z serwerem? Ja niestety ciągle mam problem z podjęciem decyzji, natomiast dzięki temu poradnikowi https://domeny.pl/pomoc/pytanie/co-to-jest-serwer.html w końcu zrozumiałam zależność pomiędzy hostingiem a serwerem. Właśnie takiego rzeczowego i konkretnego wyjaśnienia, do tej pory mi brakowało.

Odpowiedz do tematu