NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
komputerowe sprawki
Autor Wiadomość
edith1
Mały Reklamiarz


Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 796
Wysłany: 2021-07-15, 13:01   komputerowe sprawki

Według mnie odpowiedni sprzęt komputerowy w takim przypadku to podstawa. Teraz wiele firm opiera się na sprzęcie komputerowym wiec jak chcemy by wszystko odpowiednio funkcjonowało to musimy się skupić na takich rzeczach https://www.napad.pl/prod...sf1008d-tp-link . Inwestycja w dobry sprzęt komputerowy to właściwa inwestycja w firmę.
 
 
REKLAMA


Dołączył: 06 Gru 2019
Posty: 708
Wysłany: 2022-11-25, 13:32   

 
 
juliap
Mały Reklamiarz


Dołączył: 06 Gru 2019
Posty: 708
Wysłany: 2022-11-25, 13:32   

Uważam, że warto stawiać na sprzęt poleasingowy. Dzięki temu na pewno nie przepłacimy z takie zakupy. Polecam chociażby rzucić okiem na baterie do laptopów hp: https://at-outlet.pl/baterie-do-laptopow-hp .
 
 
Klaildere
Mały Reklamiarz


Dołączył: 10 Gru 2022
Posty: 3
Wysłany: 2023-03-27, 13:07   

Witajcie! Zawsze grałem w gry na PC, ale teraz chciałbym spróbować czegoś innego. Macie jakieś polecenia gier przeglądarkowych?
 
 
Icylixi
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Mar 2023
Posty: 1
Wysłany: 2023-03-27, 14:16   

Witam wszystkich, potrzebuję pomocy w znalezieniu fajnych gier przeglądarkowych, które będą działać na moim starym komputerze. Szukałem w sieci i znalazłem stronę wąż google . Tam zagrałem w Google Snake'a i muszę przyznać, że jest to bardzo wciągająca gra. Czy ktoś z was zna inne ciekawe gry przeglądarkowe, które mógłby polecić? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie!
 
 
zibilol
Mały Reklamiarz


Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 241
Wysłany: 2023-04-26, 13:14   

to skoro już o komputerach mowa to może warto podzielić się też namiarami na sprawdzone serwisy komputerowe? w Trójmieście warto zgłosić się do DrLaptop. Poza naprawami sprzętu, zajmują się też obsługą informatyczną firm, świadczą usługi w ramach pogotowia komputerowego. profesjonalnie, solidnie a do tego w konkurencyjnej cenie.
 
 
mnitzsche
Mały Reklamiarz


Dołączył: 13 Lut 2024
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: 2024-02-13, 13:16   

Jeśli chodzi o wszelkie komputerowy sprawy, to chciałbym się was doradzić trochę w kwestii starego sprzętu. Niedawno powymieniałem niektóre podzespoły w swoich komputerach na nowsze i lepsze. Przez to na wydanie mam kilka starych pamięci RAM. Niestety nie mogę znaleźć na nich indywidualnych kupców. Czy znacie może jakieś miejsca, które by mogły je skupić? Słyszałem, że istnieją pewne skupy pamięci RAM, takie jak np. ten - https://elektropaka.pl/kategoria-produktu/pamieci-ram/. Czy ktoś z was może miał okazję już z niego kiedyś korzystać?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u