NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Ekspresy do gastronomii dla restauracji?
Autor Wiadomość
marman4
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 61
Wysłany: 2018-02-28, 05:02   Ekspresy do gastronomii dla restauracji?

Prowadząc własną restaurację należy pamiętać o tym, że dobra kawa to podstawa udanej restauracji. Właśnie dlatego powinieneś zdecydować się na Ekspresy do gastronomii od najlepszych producentów takich jak Jura. Nie zastanawiaj się długo i już dziś sprawdź ich ofertę!
 
 
REKLAMA


Dołączył: 28 Lut 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-02-28, 20:30   

 
 
idzDalej
Mały Reklamiarz


Dołączył: 28 Lut 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-02-28, 20:30   

Oj tak, święta racja !
 
 
SteffAnja
Mały Reklamiarz


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 58
Wysłany: 2018-03-22, 09:00   

Porządny ekspres do jest podstawa dobrej kawy. Nie tylko jeżeli chcecie podawać ją w kawiarni, restauracji ale także w domu. Ja od siebie mogę polecić ekspresy firmy Bezzera, kupicie je w sklepie https://www.cafesilesia.pl bardzo solidne sprzęty
 
 
idzDalej
Mały Reklamiarz


Dołączył: 28 Lut 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-03-22, 16:28   

A w sumie to przypomniało mi się, że jak znajomy otwierał restaurację to mówił, że przetestował różne ekspresy do kawy, ale najlepiej sprawdzały się ekspresy JURA https://lovecoffee.pl/pol_m_Ekspresy-do-kawy_Producent_Jura-208.html Wydajne, bardzo trwałe i co najważniejsze - parzą doskonałą kawę ;)
 
 
Promise
Mały Reklamiarz


Dołączył: 09 Maj 2014
Posty: 383
Wysłany: 2018-03-23, 08:01   

Najlepsze byłyby chyba ekspresy ciśnieniowe, najszybciej działają.
 
 
Shrek
Mały Reklamiarz


Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 198
Wysłany: 2018-04-20, 12:32   

W sumie takie ekspresy sprawdzają się w różnych rodzajach lokali gastronomicznych. Jednak w przypadku choćby kawiarni, gdzie kawa jest tak naprawdę jednym z istotniejszych oferowanych produktów, warto jest pomyśleć o zakupie naprawdę wydajnego urządzenia. Ekspresy do kawy powinno się więc kupować w sklepach specjalistycznych, które do zaoferowania mają sprzęt najlepszych producentów.

;-)
 
 
glamour
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 774
Wysłany: 2018-04-27, 06:46   

Najlepiej poszukać w sieci, są sklepy, które specjalizują się w tego typu rzeczach i mają w swojej ofercie sprzęty dla gastronomii i nie tylko.
 
 
piter
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 455
Wysłany: 2018-05-24, 09:13   

Prowadząc restaurację należy pamiętać żeby w ogóle urządzenia były dobrej jakości, nie tylko ekspresy. Na przykład takie zmywarki jak Winterhalter produkuje, które są bardzo profesjonalne i niezawodne też są ważnym elementem biznesu
 
 
Martax
Mały Reklamiarz


Dołączył: 04 Sie 2016
Posty: 34
Wysłany: 2018-09-24, 20:29   

Jeśli chcecie mieć taki sprzęt gastronomiczny który będzie dobry, wytrzymały i posłuży przez wiele lat, to warto się trochę rozejrzeć. Konkurencja jest duża i nie warto kierować się tylko ceną.
 
 
Crystal89
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Maj 2018
Posty: 694
Wysłany: 2018-11-20, 19:08   

Widzisz ile masz tutaj świetnych propozycji. No, a ja dodam tylko od siebie, że tutaj https://strefafiltrow.pl/odkamieniacz-delonghi-eco-decalk-5513291781-500ml.html możesz od razu zakupić sobie świetny odkamieniacz do takiego urządzenia. A na pewno wiesz, że żeby uzyskać smaczną kawę trzeba do tego używać czysty sprzęt ;).
 
 
Norbert4443
Mały Reklamiarz


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 380
Wysłany: 2020-02-16, 18:25   Re: Ekspresy do gastronomii dla restauracji?

marman4 napisał/a:
Prowadząc własną restaurację należy pamiętać o tym, że dobra kawa to podstawa udanej restauracji. Właśnie dlatego powinieneś zdecydować się na Ekspresy do gastronomii od najlepszych producentów takich jak Jura. Nie zastanawiaj się długo i już dziś sprawdź ich ofertę!


mogę zaoferować pomoc w namiarze na sprawdzony na Sklep gastronomiczny Warto tutaj zaglądnąć do www.agusto.pl i tam jest mega duzy asortyment jesli chodzi o prowadzenie takiego biznesu. Pracownicy chętnie doradzą ci jaki ekspres wybrac
 
 
malarz
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Lut 2020
Posty: 8
Wysłany: 2020-02-20, 12:28   

Zastanawiam się ostatnio nad zakupem takiego ekspresu. Trzeba przyznać, że w sieci jest bardzo dużo ofert takiego sprzętu. Na przykład jedną z nich można znaleźć tu. Można tam znaleźć nowoczesne ekspresy do kawy. Myślę, że dobrze sprawdzą się nie tylko w gastronomii, ale też w naszym domu. Macie jakies opinie na temat tego sprzętu?
 
 
juliap
Mały Reklamiarz


Dołączył: 06 Gru 2019
Posty: 711
Wysłany: 2020-03-22, 12:13   

Świetną opcją jest też możliwość dzierżawy takiego ekspresu. Warto rozważyć tę opcję - na stronie https://najlepsza-kawa.pl/ znajdziecie wszystkie informacje na ten temat. Do wyboru macie ekspresy tradycyjne i automatyczne :)
 
 
Justyna01
Mały Reklamiarz


Dołączył: 26 Cze 2016
Posty: 319
Wysłany: 2020-07-22, 23:37   

Moim zdaniem saeco ekspresy do kawy sprawdzą się idealnie w lokalu gastronomicznym - ale są także też idealne modele do użytku domowego. W Iguana Sklep zakupicie odpowiedni model w dobrej cenie. Ja akurat uwielbiam te od Saeco bo to moim zdaniem najlepsza marka włoska z wieloletnim doświadczeniem na tym rynku .
 
 
helga77
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Lip 2019
Posty: 557
Wysłany: 2021-11-03, 12:02   

Chyba każdemu z nas zależy na profesjonalnym sprzęcie oraz go porządnej naprawie jak coś się stanie, szczególnie w gastronomii. Polecam wam [url=ekspresowy-serwis.pl]serwis ekspresów do kawy[/url], szybko wykonują naprawę i są rzetelni.
 
 
yesmin
Mały Reklamiarz


Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 341
Wysłany: 2021-11-08, 10:12   

Jeśli chodzi o firmy, które oferują dobre jakościowo wyposażenie gastronomiczne to warto zajrzeć też do firmy Bakeres https://bakeres.pl/ . znajdziecie tu m.in piece, linie produkcyjne czy inne maszyny piekarnicze. to produkty nowe oraz używane :) Można tu też liczyć na profesjonalna obsługę, także ta posprzedażowa :)
 
 
natalka96
Mały Reklamiarz


Dołączył: 25 Maj 2021
Posty: 117
Wysłany: 2022-02-21, 12:18   

Na https://wypozyczalniaekspresow.pl/ekspresy-do-restauracji/ macie możliwość wypożyczenia ekspresu profesjonalnego do restauracji lub kawiarni :)
 
 
walutek
Mały Reklamiarz


Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 1025
Wysłany: 2022-04-15, 18:14   

Z całą pewnością takie urządzenia są bardzo ważne i moim zdaniem również fajnie jest co nieco wiedzieć na temat tego gdzie możemy nabyć dobrej jakości kawiarki. Muszę przyznać, że ja właśnie niedawno jedną z nich zamawiałem bezpośrednio w https://teges.pl/kawiarki/ i jestem zadowolony z tego zakupu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u