NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Ścianka na event
Autor Wiadomość
reprise
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Gru 2018
Posty: 2
Wysłany: 2019-01-09, 19:42   Ścianka na event

Witam, szukam firmy godnej polecenia, która stworzyłaby coś w rodzaju ścianki/witryny z dodatkowymi elementami do ustawienia i ekspozycji, całość powinna być rozbudowana w kształcie pomieszczenia a nie samej ściany. Proszę pomoc.
 
 
REKLAMA


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 380
Wysłany: 2021-01-18, 14:24   

 
 
Norbert4443
Mały Reklamiarz


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 380
Wysłany: 2021-01-18, 14:24   

jak o eventach mowa to ja polecam zamówić barista na targi U nas na kazdej imprezie firmowej korzystamy z mobilnych barmanów i bardzo jesteśmy zadowoleni, super sprzęt, dogodne terminy i ceny w porządku
 
 
jensen.hintz
Mały Reklamiarz


Dołączył: 18 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-01-18, 16:03   

Warto posiadać taką ściankę jeśli prowadzi się własną firmę?
 
 
sofia11
Mały Reklamiarz


Dołączył: 13 Lip 2020
Posty: 132
Wysłany: 2021-07-22, 21:28   

Super pomysł z tą ścianką. Ja uważam, że świetnie sprawdzi się też maszt flagowy super z logo firmy. My zawsze na eventy firmowe zamawiamy tego typu gadżety. To dobry czas na promocję marki.
 
 
karin
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 1178
Wysłany: 2021-09-27, 18:17   

Jeśli już mowa o organizowaniu przyjęć, to może warto pomyśleć o oryginalnych atrakcjach. Trafiłam na taką ofertę https://chemical-world.pl/eventy-pikniki-i-imprezy-firmowe/ . Pokazy chemiczne wciągną dorosłych i dzieci. To świetny pomysł na organizację przyjęć rodzinnych i firmowych. W prosty sposób można zainteresować dzieci nauką, a przy okazji dorośli mogą nauczyć się czegoś nowego. To nauka przez zabawę, więc warto o tym pomyśleć.
 
 
Xaninn
Mały Reklamiarz


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 2355
Wysłany: 2023-01-24, 11:02   

Organizując event, korzystacie z pomocy kodu QR, na przykład na ulotach czy stronie promocyjnej ? Kod QR może być umieszczony na plakatach lub ulotkach, aby udostępnić gościom szczegółowe informacje o wydarzeniu, takie jak program, mapa dojazdu czy dane kontaktowe w dodatku może być wykorzystany do udzielania zniżek lub nagród uczestnikom, którzy zeskanują go podczas eventu. Pod tym linkiem https://ekobilet.pl/blog/11-co-to-jest-kod-qr-i-do-czego-sluzy znajdziecie ciekawe informacje na ten temat .
 
 
rbeahan
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Sty 2023
Posty: 4
Skąd: Puszczykowo
Wysłany: 2023-01-24, 11:20   

Takie ścianki to super pomysł.
 
 
walutek
Mały Reklamiarz


Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 1015
Wysłany: 2023-03-10, 17:17   

Takie rodzaju rzeczy są jak najbardziej bardzo przydatne i ja jeszcze chcę dodać, zę gdy chodzi o mnie to ja również zacząłem interesować się posiadaniem własnego stoiska targowego. Z tego co już ustaliłem to właśnie firma https://www.messebau-fd.de/ właśnie takimi rzeczami na pewno jest w stanie się zająć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u