NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
naprawianie telefonów
Autor Wiadomość
MotherFive
Mały Reklamiarz


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 3
Wysłany: 2020-04-17, 10:48   naprawianie telefonów

Ile może zajmować usunięcie usterki? Nie wiem dokładnie, co się stało, ale jak ekran zgasł to już permanentnie. Próbowałem doładować baterię, ale to raczej nie przez to - bo nic się nie pokazało, a jak się akumulatorki rozładowały to po podłączeniu zawsze wyskakiwała taka "animacja" ładowania.
Nie pozostaje mi nic innego, jak znaleźć jakiś otwarty serwis... tylko czy naprawią mi sprzęt od ręki, czy szykuje się tydzień bez telefonu?!?
 
 
REKLAMA


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 3
Wysłany: 2020-04-20, 09:53   UPDATE

 
 
MotherFive
Mały Reklamiarz


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 3
Wysłany: 2020-04-20, 09:53   UPDATE

Tak teoretycznie do mogę pójść do http://www.telefonarium.pl/ i tam powinni mi zrobić wszystko najszybciej, jak się da... Tylko jak samodzielnie ocenić, ile może zająć naprawa, skoro nawet nie mam pewności co dokładnie się zepsuło?
 
 
Anitas04
Mały Reklamiarz


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 27
Wysłany: 2021-06-05, 11:50   

Jak trzeba to trzeba, czasem jednak naprawa telefonu kompletnie się nie opłaca i znacznie lepiej będzie poszukać czegoś nowego. Jak będziecie szukać dla siebie modelu to Samsung S21 jest moim faworytem. Teraz własnie mam w planach taką inwestycję. Przyda mi się coś z dużo lepszym aparatem niż mam obecnie.
 
 
fay.elaina
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-06-07, 13:40   

Najlepiej znaleźć jakiś dobry serwis, gdzie wykonują takie usługi w dobrej cenie.
 
 
labadie.lillie
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-06-07, 15:04   

Nie wszystkie telefony warto jest naprawiać.
 
 
reuben93
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Łochowo
Wysłany: 2021-06-07, 20:04   

Trzeba uważać na oszustów, którzy zamiast naprawić to tylko psują.
_________________

 
 
Melaska
Mały Reklamiarz


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 89
Wysłany: 2021-06-10, 06:47   

Ja tak szybko nie chciałabym się z moim telefonem pożegnać, jakby coś się działo, coś było nie tak to na pewno szybko bym szukałam jakiegoś serwisu;) Zakup jeszcze jest świeży, a Xiaomi Redmi Note 9 Pro działa wręcz idealnie. Oby jak najdłużej!
 
 
darialux26263
Mały Reklamiarz


Dołączył: 21 Lip 2021
Posty: 7
Wysłany: 2021-07-21, 08:45   Re: naprawianie telefonów

Skorzystaj z usług http://ver-tel.pl/, ostatnio naprawiałam u nich telefon i naprawdę bardzo szybko to zrobili :) Telefon jak nowy i ceny przystępne :D
 
 
zuzula12
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1631
Wysłany: 2021-07-27, 21:16   

Czasem się opłaca naprawiać telefony. Ja robiłam wymiana szybki iphone 11 pro w profesjonalnej firmie która załatwiła mi wszystko szybki i bezproblemowo. U nich naprawa odbywa się wysyłkowo na najwyższej jakości częściach OEM. To fajna i wygodna opcja. Polecam.
 
 
natka11
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Mar 2018
Posty: 773
Wysłany: 2021-08-04, 11:49   

Jak szukałam to mało serwisów specjalizuje się w naprawie iphone'ów po zalaniu. To już trochę wyższa szkoła jazdy. Na całe szczęście, mamy we Wrocławiu: naprawa iphone wrocław i bez najmniejszego oporu można powierzyć im swój telefon.
 
 
gg83
Mały Reklamiarz


Dołączył: 25 Kwi 2014
Posty: 939
Wysłany: 2024-02-29, 16:39   

Tutaj https://ihospital.pl/ macie namiar na ciekawy serwis Apple. Naprawiają tam różny sprzęt. Na stronie macie informacje czym konkretnie się zajmują i jakie są warunki naprawy. Dobre opinie i pozytywne recenzje klientów potwierdzają wysoką jakość usług w serwisie Apple. Klienci doceniają profesjonalizm obsługi, szybkość napraw oraz skuteczność rozwiązywania problemów, co świadczy o reputacji marki i zaufaniu klientów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u