NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Co dać dziecku, aby nie płakał?
Autor Wiadomość
getur
Mały Reklamiarz


Dołączył: 14 Sie 2019
Posty: 21
Wysłany: 2020-03-11, 17:06   Co dać dziecku, aby nie płakał?

Co dać dziecku, aby nie płakał?
 
 
REKLAMA


Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 10
Wysłany: 2020-03-11, 18:22   

 
 
raheem
Mały Reklamiarz


Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 10
Wysłany: 2020-03-11, 18:22   

Aby Twoje dziecko nie płakało, radzę Ci zwrócić Twoje nvimanie tutaj na tę stronę https://www.cintapunto.pl...we-z-nadrukiem/ , ponieważ tutaj zawsze kupuję dobre bibeloty, z których Twoje dziecko będzie z pewnością szczęśliwe. Również jako prezent na święta nie jest złym rozwiązaniem
 
 
karolina22
Mały Reklamiarz


Dołączył: 23 Paź 2019
Posty: 9
Wysłany: 2020-03-11, 23:23   

Ja podaje mojemu dziecku jedzenie żeby nie płakał. Narazie jest skuteczne i dalej ten plan realizuję. Dowiedziałam się duzo informacji odnośnie żywienia z tej strony tutaj https://www.bee.pl/rozsze...laka-a-738.html . Od tego czasu włączam mu do diety różne pokarmy.
_________________
BBCode: TAK
 
 
deena
Mały Reklamiarz


Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 222
Wysłany: 2020-03-19, 14:35   

Mogłabym napisać dwojako - miłość, opiekę, jeśli jej mu brakuje, albo zabawki, jeśli się nudzi. Niemniej jednak warto wiedzieć, jak dziecko sie rozwija, poczytać tu https://swiat-rodzicow.pl/skoki-rozwojowe o skokach rozwojowych i dopasować rozwiązanie do momentu życia dziecka. Nie znam powodu płaczu dziecka, to trudno mi ocenić, co masz mu dać.
 
 
Marek1989
Mały Reklamiarz


Dołączył: 19 Mar 2020
Posty: 5
Wysłany: 2020-03-19, 15:37   

To zależy dlaczego dziecko płaczę, może coś go boli?
 
 
juska
Mały Reklamiarz


Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 455
Wysłany: 2020-05-13, 20:03   

Po pierwsze trzeba określić z jakiej przyczyny płacze dziecko. I dopiero zastanowić się co można zrobić by usunąć powód tego płaczu. Może to problemy z brzuszkiem? często tak jest właśnie. Zobaczcie tu co na zaparcia u noworodka się sprawdza, z jakiego powodu w ogóle mogą się takie pojawiać. Maluszki z takimi problemami będą płaczliwe, nie będą miały apetytu także.
 
 
hispaniola
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Lut 2018
Posty: 631
Wysłany: 2020-11-27, 15:57   

Zależy w jakim wieku jest dziecko.. przeważnie to bardzo specyficzna sprawa.. jednemu dziecku spasuje dana zabawka/gadżet inne nawet nie spojrzy w jego stronę.
 
 
glamour
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 774
Wysłany: 2020-12-07, 11:43   

Może dać mu siebie? Przytulić, zapytać jaki problem? Chyba że to niemowlak, to czasem po prostu bliskość rodzica wystarczy.
 
 
jerald.steuber
Mały Reklamiarz



Dołączył: 11 Gru 2020
Posty: 11
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2020-12-11, 14:52   

Dziecko płacze, ponieważ czegoś potrzebuje. Nie ma złotego środka, by dowiedzieć się co to jest.
 
 
Lery.Hill
Mały Reklamiarz


Dołączył: 02 Lut 2020
Posty: 31
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-05-05, 20:17   

Warto się zastanowić z czego wynika płacz dziecka. Może go coś boli? Mój synek miał na przykład problemy z oparzeniami po pieluszkach i to powodowało dyskomfort, a ja się dziwiłem z czego wynika płacz :) Kupiłem maść bepanthen baby srokao , która łagodzi takowe oparzenia, działa kojąco, a dodatkowo nawilża skórę.
 
 
eberge
Mały Reklamiarz


Dołączył: 18 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-05-18, 12:04   

Mimo wielu obostrzeń produkty dla dzieci wciąż zawierają toksyczne substancje. Sprawdź czego trzeba unikać i kiedy lepiej odłożyć zabawkę z powrotem na sklepową półkę czytając portal mamazone.pl. Ftalany łatwo się wypłukują, dlatego są niebezpieczne dla maluchów, które biorą wszystko do ust. To jednak nie jedyna droga jaką te związki mogą przedostać się do organizmu dziecka. Ftalany przechodzą także przez skórę i drogi oddechowe. Dlatego niebezpieczna dla malucha może się okazać np. zabawa na podłodze pokrytej materiałem z wykorzystaniem zmiękczonego ftalanami PVC.
 
 
Balbina
Mały Reklamiarz


Dołączył: 19 Maj 2018
Posty: 143
Wysłany: 2021-06-08, 11:28   

A czy Twój maluch lubi dobrze i smacznie zjeść? Bo moje dzieciaki zawsze mają lepszy humor jak im na śniadanie przygotowuję taką kaszkę jaglaną https://sklep.biobabalscy.pl/pl/p/KASZKA-Jaglana-BIO-400g/227 . Ogólnie wszystkie produkty z tego ekologicznego sklepu są rewelacyjne i zasługują na najwyższą ocenę. Są nie tylko smaczne ale również wartościowe.
 
 
dancequeen
Mały Reklamiarz


Dołączył: 17 Lis 2020
Posty: 167
Wysłany: 2022-07-24, 21:24   

A jak sobie radzicie w nocy? My kupiliśmy nianię elektroniczną ze sklepu https://vtech-polska.pl/ która także może puszczać kołysanki a nawet i szumy, dzięki czemu maluszek łatwiej zasypia i rzadziej się budzi w nocy. Bardzo fajny sprzęt.
 
 
Adverto22
Mały Reklamiarz


Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 722
Wysłany: 2022-07-29, 20:05   

Na pewno zadbaj o to aby dziecko miało należycie wyposażony pokój tak aby czuło się bezpiecznie. Polecam zakupić https://nietylkofiranki.pl/219-zaslony-do-pokoju-dzieciecego zasłony i firany które ochronią przed słońcem i zapewnią odpowiednie nasłonecznienie.
 
 
schuster.elect
Mały Reklamiarz


Dołączył: 01 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Legnica
Wysłany: 2022-08-01, 18:25   

Ty znasz swoje dziecko najlepiej. Dzieci nie płaczą bez powodu, o coś mu chodzi.
 
 
zuzia.gola
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Lut 2015
Posty: 1218
Wysłany: 2022-08-03, 12:26   

Ciężko konkretnie na takie pytanie odpowiedzieć

___
ramki do uli
 
 
luka1
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 383
Wysłany: 2023-03-06, 12:37   

U mojego malucha był spory problem z ulewaniem. Nie mogliśmy znaleźć odpowiedniego mleka - aż trafiliśmy w końcu na Bebilon AR Expert. Kupujemy go zazwyczaj w aptekach DOZ. Polecam w takich sytuacjach, problemy się skończyły :)
 
 
messa
Mały Reklamiarz


Dołączył: 19 Kwi 2022
Posty: 371
Wysłany: 2023-03-28, 11:39   

jesli chodzi o super ładne i ekologiczne zabawki to rzuć okiem na ofertę tego sklepu https://eco-zabawki.pl/samochody-i-pojazdy-drewniane Są to zabawki ekologiczne, bezpieczne dla maluchów i nie zawierające niebezpiecznych związków np z farb którymi są malowane. Według mnie to jest taka idealna zabawka dla dziecka :)
 
 
budyniowa
Mały Reklamiarz


Dołączył: 19 Paź 2020
Posty: 269
Wysłany: 2023-04-05, 13:18   

My podajemy maluchowi mleko Bebilon Pronutra-Advance. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Takie mleko można stosować od urodzenia, może być także stosowane jako uzupełnienie karmienia piersią.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u