NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Darmowe ogłoszenia pracy i baza pracowników
Autor Wiadomość
znajdzpracodawce
Mały Reklamiarz


Dołączył: 17 Sty 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-01-17, 23:04   Darmowe ogłoszenia pracy i baza pracowników

Zapraszam do odwiedzenia nowego, ogólnopolskiego serwisu ofert pracy - www.znajdzpracodawce.pl. Serwis ten jest inny niż wszystkie, gdyż tutaj to pracodawca szuka pracownika wśród osób zarejestrowanych w systemie. Ogłoszenia podzielone są na kategorie zawodowe do których użytkownicy dodają swoje oferty. Pracodawca korzystając z wyszukiwarki wyszukuje ogłoszenia zgodnie z własnymi wymaganiami. Użytkownicy mają możliwość dodawania ofert w wielu kategoriach zawodowych. Rejestracja i korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne zarówno dla osób poszukujących pracy, jak i dla pracodawców. Dodanie ogłoszenia nie wymaga podawania żadnych danych osobistych i nic nie kosztuje, spróbuj - być może praca czeka na Ciebie?
 
 
REKLAMA


Dołączył: 25 Kwi 2014
Posty: 940
Wysłany: 2020-12-18, 23:27   

 
 
gg83
Mały Reklamiarz


Dołączył: 25 Kwi 2014
Posty: 940
Wysłany: 2020-12-18, 23:27   

Tutaj można dodać darmowe ogłoszenia o pracy dla pracodawców (także dla agencji pracy) - FACHPRACA.pl. Dzięki temu można szybko znaleźć idealnego pracownika. Każdego dnie wchodzi tam mnóstwo osób. Myślę, że właśnie w takich miejscach należy szukać osoby, którą zatrudnimy. Trzeba tylko pomyśleć nad redakcją zachęcającego ogłoszenia.
 
 
juska
Mały Reklamiarz


Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 459
Wysłany: 2021-03-20, 21:00   

Dobre ogłoszenia o pracę można znaleźć w sieci. Ale żeby szukać ogłoszeń trzeba najpierw zdobyć odpowiednie wykształcenie. Szkoląc się w https://edunet-poland.pl/studia-dualne-model-studiowania/ poza teoretyczną wiedzą można zdobyć także doświadczenie i praktykę. Studia obejmują pracę w firmie patronackiej, dla przykładu mogą to być 2 dni spędzone u pracodawcy oraz 3 dni spędzone na uczelni.
 
 
Balbina
Mały Reklamiarz


Dołączył: 19 Maj 2018
Posty: 143
Wysłany: 2021-08-18, 18:33   

Jesli chodzi o taka prace na etacie to juz zupelnie sobie odpuscilam. Chce zaczac cos wlasnego i jako freelancer . Wiadomo, ze ludzie czesto maja lepsze poczucie bezpieczenstwa przy stalym zatrudnieniu. Jednak ja juz takiego mam dosyc. Wiem, ze sobie poradze gdy samodzielnie rozwine swoj biznes.
 
 
sowella
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 184
Wysłany: 2021-10-04, 22:26   

Na pewno na Pokato są różne oferty pracy. Jeśli szukacie ogłoszeń to warto zajrzeć. Moja znajoma dopiero co odpowiedziała na ogłoszenie telemarketer praca w domu i zaczyna za kilka dni pracę. Zadowolona bardzo bo warunki naprawdę ok i zarobki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u