NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Rzepakowe świece zapachowe
Autor Wiadomość
kawobim
Mały Reklamiarz


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 2
Wysłany: 2022-01-17, 07:51   Rzepakowe świece zapachowe

Świece zapachowe są idealnym rozwiązaniem dla każdego miłośnika wieczornego relaksu w wannie pełnej piany z książką lub z winem w ręce. Osobiście stosuje je jako uzupełnienie dekoracji pomieszczeń, taki zapachowy dodatek pozostawiający przyjemny zapach w pokoju. Osobiście polecam rzepakowe świece zapachowe ze sklepu https://otularnia.pl
 
 
REKLAMA


Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 1187
Wysłany: 2022-03-21, 06:51   

 
 
karin
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 1187
Wysłany: 2022-03-21, 06:51   

O takich nie słyszałam. Ale wiem, że coraz większą popularnością cieszą się świece sojowe. Są eko - bezpiecznie dla organizmu i środowiska. W sklepach jak np. MadamNatura jest szeroki wybór takich świec i z łatwością można wybrać coś dla siebie. Wszystkie w atrakcyjnych słoiczkach, które dodadzą wnętrzom charakteru. Sama uwielbiam świece więc dla mnie to taki must have w pomieszczeniach.
 
 
haniek
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Mar 2022
Posty: 156
Wysłany: 2022-03-23, 15:34   

A ja na przykład wolę o wiele bardziej olejki zapachowe. Można ich używać w typowym kominku, czy dyfuzorze - dla mnie to o wiele wygodniejsze niż standardowe świece. No i moim zdaniem olejki są bardziej intensywne :)
 
 
Selena989
Mały Reklamiarz


Dołączył: 25 Paź 2020
Posty: 218
Wysłany: 2023-01-08, 17:57   

W takim razie jeśli szukacie wyjątkowych świec zapachowych to warto tutaj wspomnieć o marce Miluli u których będziecie mogli znaleźć szeroki wybór propozycji w naprawdę genialnych zestawieniach, poza tym super się prezentują. My wybraliśmy Świeca Sojowa Jagodowa konfitura https://miluli.pl/kategoria/swiece-sojowe-i-kadzidla/ uwielbiam ten zapach wieczorem :)
 
 
Tolla
Mały Reklamiarz


Dołączył: 28 Paź 2022
Posty: 13
Wysłany: 2023-01-31, 22:10   

Według mnie najlepsze świece zapachowe to swiece sojowe z drewnianym kontem. Palą sie dłużej i dzięki temu możesz się tez nimi dłużej cieszyć. Poza tym dzięki naturalnym składników, z których sa one wykonane sa bezpieczne dla naszego zdrowia. Jeśli chcecie kupić tego typu świece to zajrzyjcie do sklepu Homeliness https://homeliness.eu/. Na pewno wybierzesz tam dla siebie idealny zapach. A sklep sprawdzony - ja tam bardzo lubię kupować świece i dla siebie i na prezenty dla bliskich. Są tam dostępne świece ręcznie robione - bardzo piękne i unikatowe.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u